...:::دانلود رایگان نرم افزار های کامپیوتر وموبایل.اس ام اس.موسیقی.فیلم.عکس:::...

Stardock WindowBlinds 7.01 Build 247 [www.MihanDownload.com].jpgامروزه پزشکان به افراد توصیه می کنند که ار کار کردن در محیط های یک نواخت و تکراری خود داری کنند زیرا این محیط ها به مرور زمان موجب افسردگی در افراد میگردد به همین منظور بهتر است هر چند وقت یکبار تغییراتی را در محیط کاری خود ایجاد کنید تا از تکراری شدن آن جلوگیری شود. یکی از آن محیطهایی که اکثر شما در طی روز زیاد با آن سر و کار دارید محیط ویندوز است. شما در طول روز ساعتها به محیطی نگاه می کنید که کاملآ یکنواخت بوده و میتوان گفت زیبایی آنچنانی در آن دیده نمی شود شاید اوایل این محیط به دلیل کاربردهای فراروان آن برای شما جذابیت داشته باشد اما پس مدتی از تکراری بودن آن ناراضی خواهید شد و اقدام به تغییراتی در آن مینمایید مثلآ تصویر پس زمینه دسکتاپ را عوض می کنید که البته اینکار فقط باعث تغییر در سطح دسکتاپ میشود و در پنجرهی ویندوز تغییری را ایجاد نمی کند در نتیجه همچنان این محیط تکراری و زننده به قوت خود باقی است. از همین رو امروز در سایت میهن دانلود یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های تغییر چهره و زیباساز ویندوز را برایتان آماده کرده ایم که با نصب آن هرگز محیط ویندوز شما تکراری نخواهد شد.
نرم افزار WindowBlinds یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های تغییر چهره ویندوز در سراسر جهان به شمار میرود که با تغییرات کلی در سرتاسر ویندوز باعث زیبایی هر چه بیشتر آن میگردد. جالب است بدانید این نرم افزار محصول شرکت Stardock می باشد که به جرات می توان این شرکت را بی رغیب در زمینه ی ساخت نرم افزارهای زیباساز دانست. ویندوز ایکس پی شما پس از نصب این نرم افزار دیگر دارای همان محیط ساد و تکراری نخواهد بود، بلکه تمام پنجرها و تما اجزای آن بسیار زیباتر از قبل خواهد شد به طوری که هر ببیننده ای را محو تماشای خود خواهد نمود. فرق اساسی این نرم افزار با سایر نرم افزار های تغییر چهره ویندوز مانند تبدیل ویندوز ایس پی به ویستا و یا تبدیل ویندوز ایکس پی به ویندوز جدید هفت در این است که هر کدام از آن نرم افزارهای زیباساز تنها محیط ویندوز شما را تبدیل به ویندوزهای ویستا و یا هفت میکنند اما شما در این نرم افزار دارای محدودیت نخواهید بود و دائمآ می توانید پوسته ی جدیدی را بر روی ویندوز خود نصب کنید زیرا در آن هزاران پوسته ی بسیار زیبا قرار داده شده است. همچنین اگر علاقه ای به پوسته های موجود در نرم افزار ندارید می توانید با مراجعه به سایت شرکت سازنده ی نرم افزار به دلخواه پوسته های مورد نظرتان را دریافت کنید. علاوه بر این شما در این نرم افزار می توانید تنظیماتی را هم به دلخواه بر روی پوسته منتخب خود اعمال نمایید مثلآ میزان شفافیت منوی استارت را کم و زیاد کنید و آیکون های موجود در پنجرها را به دلخواه تغییر دهید و بسیاری از تغییرات دلخواه دیگر را در آن ایجاد نمایید تا ویندوز شما زیباتر شود.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است ...

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
- امکان تغییر چهره کلی و زیباسازی تمام قسمتهای ویندوز.
- جایگزینی بسیار مناسب برای تم های ساده و اصلی ویندوز.
- ایجاد تغییرات در قسمتهایی مانند پنجرها ، نوارها ، منوها ، آیکونها و ...
- داشتن چندین پوسته ی مختلف و بسیار زیبا.
- امکان دانلود پوسته های جدید از اینترنت و نصب آنها در نرم افزار.
- امکان ایجاد تغییرات دلخواه در تنظیمات هر کدام از پوسته.
- قابليت بروز رساني نرم افزار از اينترنت.
- داشتن محيط بسیار زيبا و کاربرپسند.
- سازگار با ويندوز ایکس پی.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 15:47 | لینک  | 

Memory-Improve-Professional-5.2.2.549.jpg
رم كامپيوتر ،‌از موثرترين قسمت ها در سرعت كار و اجراي سيستم عامل مي باشد . يكي از ارزان ترين راه هاي افزايش سرعت سيستم ، بهبود رم سيستم است . بسته به ويندوزي كه استفاده مي شود و البته نرم افزار هايي كه اجرا مي شود ،‌مقدار رم مناسب هر فرد ، متفاوت است . اگر هنوز علاقه به استفاده از XP داريد ، رم 256 حداقل رم مطلوب شما است . البته براي نصب XP مي توانيد رم كمتري هم داشته باشيد اما سرعت تان بسيار پايين مي آيد . مي توان حداقل رم مطلوب در حالت استفاده عادي ،‌ براي ويندوز هاي مختلف را اينچنين بيان كرد . براي XP ، 256 مگابايت ؛ سون و ويستا 1 گيگابايت .قابل ذكر است ويندوز ويستا نسبت به سون رم بيشتري نياز دارد . نرم افزاري هم كه استفاده مي كنيد ، بسيار مهم است . بعضي نرم افزار ها مانند فتوشاپ ، رم بسيار زيادي استفاده مي كنند . در هر حال ، اگر سرعت سيستم تان پايين است ، از نظر سخت افزاري 2 كار خوب مي توانيد كنيد . اگر هارد تان ساتا نيست ، حتما آن را به ساتا ارتقا دهيد . حتي مي توانيد هارد فعلي تان را  هم داشته باشيد و ويندوز و نرم افزار هاي تان را روي هارد ساتا جديد تان نصب كنيد و شاهد افزايش سرعت سيستم تان باشيد . دومين كار خريد ماژول رم بيشتر براي كامپيوتر تان است . خريد رم بيشتر ، با اينكه هزينه اي دارد ، اما در سرعت سيستم  تان تغيير محسوسي ايجاد مي كند . اما اگر فعلا نمي خواهيد اين هزينه را بكنيد ،‌ مي توانيد همين رم كه در حال حاضر داريد را ،‌بدون هزينه و  با استفاده از نرم افزار هاي مخصوص ،‌بهينه كنيد و هم رم بيشتري را آزاد كنيد و هم از رم تان استفاده مفيدتري كنيد . يكي از بهترين نرم افزار ها در اين زمينه Memory Improve Professional است . از نرم افزار Memory Improve Professional استفاده كنيد تا مشكلات رم تان را بررسي و رفع كنيد . ويندوز ، سيستم عاملي است كه داراي اين قابليت مي باشد كه نرم افزار هاي زيادي را در يك زمان و بصورت همزمان استفاده كند كه اين قابليتي عالي براي كاربران است تا بعضي نرم افزار ها را در پس زمينه اجرا كنند و قابليت هايي را به ويندوز بيافزايند و  در كنار آن ها ، از نرم افزار هاي اصلي هم استفاده كنند. Memory Improve Professional يكي از آن ابزار هاي بسيار مفيدي است كه در پس زمينه كار مي كند و مي تواند به حافظه سيستم تان  نظارت كند و نحوه استفاده از آن را مديريت كند . اين نرم افزار به آساني مقدار آزاد حافظه كنوني را نشان مي دهد و مي تواند بصورت اتوماتيك و يا دستي حافظه بيشتري را آزاد كند .

با آزاد كردن رم بيشتر و يكپارچه سازي آن ،‌ عملكرد كلي سيستم تان را بصورت واضحي بهبود مي بخشد و سرعت اجراي نرم افزار هاي ديگر را بيشتر مي كند . آزاد كردن رم بيشتر توسط اين نرم افزار بصورت كاملا امني انجام مي شود . از امكانات اين نرم افزار اين است كه مي توانيد نرم افزار ها تان را در يكي از دو ليست سياه يا سفيد اين نرم افزار دسته بندي كنيد . ليست سفيد ، مربوط به نرم افزار هايي است كه شما زياد استفده كنيد و هنگامي كه Memory Improve Professional  به آزاد كردن رم تان مي پردازد ، از مقدار رم اين نرم افزار ها كم نمي كند . پس مي بايست نرم افزار هايي را كه اصلي هستند و بيشتر استفاده مي كنيد را در اين ليست قرار دهيد . ليست سياه مربوط به نرم افزار هايي اند كه هنگامي كه Memory Improve Professional به آزاد سازي رم مي پردازد ، رم مورد استفاده اين نرم افزار ها را آزاد مي كند . البته اگر خيلي حرفه اي نيستيد ، نگران نباشيد . اجباري نيست كه حتما اين طبقه بندي را شما انجام دهيد . به نرم افزار اعتماد كنيد و اين كار را به خود آن واگذار كنيد ؛ گزينه "Auto list" را انتخاب كنيد و خيال تان راحت باشد .  در اين حالت خود نرم افزار بصورت اتوماتيك ، نرم افزار هاي سيستم تان را دسته بندي مي كند . از توانايي هاي مهم اين نرم افزار Defrag memory مي باشد . اين ويژگي هنگامي بكار گرفته مي شود كه به رم خيلي زيادي نياز داريد . اين كار ، زمان كمي طولاني مي گيرد تا رم تان را يكپارچه كند ، در اين صورت ، فضاهاي آزاد رم كنار هم قرار مي گيرند و اين سبب مي شود دسترسي به آنها بهتر و سريع تر انجام گيرد . از قسمت هاي مهم ديگر اين نرم افزار ،‌ تخصيص مقدار استفاده از پردازشگر سيستم براي هر نر افزار است كه سبب مي شود از CPU تان ، استفاده مفيد تري كنيد .


قابليت هاي نرم افزار Memory Improve Professional 5.2.2.549 :
- ساخت ليست سياه و سفيد از نرم افزار ها براي استفاده مفيد از رم
- تخصيص مقدار استفاده از CPU براي نرم افزار هاي مختلف
- دسته بندي اتوماتيك نرم افزار ها در مقدار استفاده از رم
- تهيه گزارش از مقدار رم ،‌قبل و بعد از اجراي بهينه سازي
- آزاد كردن حافظه با استفاده از روش هايي هوشمند
- آزاد كردن رم به 2 صورت اتوماتيك و دستي
- استفاده آسان با محيطي زيبا و گرافيكي
- نظارت بر روي رم و حل مشكلات آن
- يكپارچه سازي رم
- حجم كم نرم افزار
- و ...
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 15:45 | لینک  | 

نرم افزار 4Videosoft DVD Ripper Platinum یکی از بهترین نرم افزار های ریپ DVD می باشد که قابلیت تبدیل DVD به فایل AVI، تبدیل DVD به فایل MP4، تبدیل DVD به فایل MPEG، MOV، 3GP، ویدئو های HD از جمله HD AVI, HD TS, HD MOV, HD WMV و... همچنین MP3 را دارا می باشد که عمل ریپ یا تبدیل را با بالاترین سرعت ریپ DVD انجام می دهد. بنابراین، با این نرم افزار DVD قدرتمند شما می توانید به راحتی DVD دلخواه خود را در دستگاه iPod, iPhone, PSP, Apple TV, Zune, BlackBerry با بهترین کیفیت تصویر و صدا تماشا کنید.

این نرم افزار ریپ DVD که سایت تایات معرفی کرده قدرتمندترین ابزار ویرایش فیلم را در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آنها: تزئین کردن، برش فیلم، اضافه کردن افکت، چسباندن چند فایل به هم، تهیه تصویر آنی از فیلم، اضافه کردن کپی رایت، اضافه کردن فایل صدا و زیرنویس می باشند. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های ریپ DVD می باشد که فیلم DVD شما را با دستگاه های ویندوز موبایل همگام و هماهنگ می سازد.
- Rip کردن DVD به فایل های AVI, MP4, MPEG, WMV, 3GP, HD video, MP3, WMA و غیره
- تبدیل فایل DVD برای استفاده در دستگاه iPod, iPhone, PSP, Apple TV, Zune, BlackBerry
- استخراج فایل صوتی از DVD به فرمت های MP3, WMA, AAC, M4A و سایر فرمت های صوتی
- ابزار های ویرایش ویدئویی برای ساخت فیلم دلخواه شما!

4Videosoft DVD Ripper Platinum 3.1.10 - نرم افزار ویرایش فیلم تبدیل دی وی دی

ویژگی های کاربردی نرم افزار DVD

 • ریپ DVD به تمام فرمت های معروف صوتی و تصویری
 • تغییر در ویژگی های فایل ویدئویی
 • تزیین فایل های ویدئویی با افکت های موجود
 • برش فیلم به سایز های دلخواه با زمان بندی مورد نظر
 • اتصال چند تکه فیلم برای ساخت یک فیلم کامل
 • تبدیل DVD به چند فرمت مختلف در یک زمان

ویژگی های کلیدی نرم افزار تبدیل DVD

 • قابلیت استفاده آسان از برنامه
 • پشتیبانی از کلیه پارامتر های موجود برای تنظیم فایل ویدئویی جهت اجرا در دستگاه های مختلف
 • پشتیبانی از قابلیت نمایش فایل اصلی DVD و فایل تبدیل شده به صورت همزمان
 • قابلیت اضافه کردن فایل های صوتی و زیرنویس دلخواه به ویدئو
 • امکان عکس گرفتن از فیلم مورد نظر به صورت فریم به فریم
 • سرعت بالای تبدیل DVD به فایل های ویدئویی در حدود 300 درصد
 • امکان اضافه کردن متن یا عکس به عنوان کپی رایت بر روی فیلم

سیستم مورد نیاز

 • ویندوز های: NT4/2000/2003/XP و Windows Vista, Windows 7
 • سخت افزار های: 800MHz Intel یا AMD CPU و یا بالاتر. 512MB RAM و یا بیشتر

دانلوددانلود رایگان نرم افزار ریپ دی وی دی (حجم : 10.4 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 7:25 | لینک  | 

نرم افزار مدیریت گالری تصاویر با امکان ویرایش عکس برنامه کارامدی است که سایت تایت دانلود نرم افزار رایگان برای شما تهیه دیده تا عکس های موجود در کامپیوتر خود را دسته بندی و مدیریت کنید.
با ابزار گرافیک StudioLine Quality at Zero Cost میتوانید توضیحات خود را به عکس اضافه کنید، و آنها را در سایزهای مناسب از طریق ایمیل ارسال کنید و یا از آن چاپ با کیفیت بالا بگیرید و میتوانید اسلاید ساخته، گالری وب ساخته و به روی CD و یا DVD کپی کنید. از پشتیبانی دو مانیتور بهره مند شوید و آن را به روز رسانی کرده و از دیگر امکانات فوق العاده آن به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. منتظر چه هستید؟ نرم افزار گالری را دانلود و نصب کرده و از این نرم افزار همین امروز استفاده کنید.

StudioLine Photo Basic 3.60.29.0 - نرم افزار مدیریت گالری عکس

خصوصیات نرم افزار گالری عکس

 • به صورت اتوماتیک عکس ها را بر اساس تاریخ نگاه کنید.
 • برای پیدا کردن سریع عکس ها از فیلتر آرشیو هوشمند استفاده کنید.
 • کلمات کلیدی و طبقه بندی (Click and Tag)
 • به عکس های خود تا 15 ستاره ارزش دهید.
 • برای آنالیز عمیق عکس ها از نمودارهای عمودی با 18 جلوه استفاده کنید.
 • ابزار تنظیم وایت بالانس فقط با یک کلیک
 • منحنی های تنظیم برای تابناکی هر کانال از رنگ ها.
 • پشتیبانی از پروفایل رنگ ICC.
 • برای کاربرد تقویم، کارت ها، کاور های CD و غیره پرینت بگیرید.
 • Design Editor برای ساخت صفحات آلبم، کارت های تبریک و غیره.
 • تنظیمات DNG و RAW با تنظیمات مستقیم در فرمت RAW.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار گالری عکس (حجم : 60 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 7:21 | لینک  | 

Mobile-Wallpaper-Pack-240x320-3b_www.MihanDownload.com.jpgسايت ميهن دانلود مجموعه اي از تصاوير پس زمينه را براي گوشي هاي موبايل تهيه كرده است كه 20 تصوير پس زمينه ي فوق العاده زيبا اين مجموعه را تشكيل مي دهد.اين تصاوير داراي كيفيتي بسيار بالا بوده و از موضوعات گوتاگون انتخاب شده اند.فرمت تمامي اين تصاوير Jpg و داراي رزولوشن 240x320 مي باشند.هم اكنون مي توانيد با رجوع به ادامه ي مطلب اين مجموعه را از سايت ميهن دانلود دريافت نماييد.

 
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 7:18 | لینک  | 

Google-Earth-v5.1.7938.jpg
مشاهده ي محلي که در آن زندگي مي کنيد آن هم از بالا حتمآ برايتان جالب خواهد بود. همانطور که مي دانيد سايت گوگل اين امکان را به جهانيان مي دهد تا با ورود به قسمت Map سايت مکانهاي مورد نظر خود را از بالا و به صورت سه بعدي تماشا کنند. اما همه ي افراد که دسترسي به اينترنت پر سرعت ندارند تا بتوانند از اين سرويس استفاده کنند. به همين منظور نرم افزار گوگل ارث ساخته شد تا افراد در رايانه ي شخصي خود بتوانند محلي را که در آن سکونت دارند را به همراه تمام جزئيات آن تماشا کنند. از همين رو امروز در ميهن دانلود نسخه ي جديد اين نرم افزار را برايتان آماده کرده ايم که شما با استفاده از آن به راحتي مي توانيد قسمتهاي مختلف کره ي زمين را تماشا کنيد.
شما با کمک نرم افزار Google Earth به راحتي مي توانيد نقاط مختلف کره ي زمين را از بالا تماشا کنيد. در واقع وقتي وارد نرم افزار مي شويد کره ي زمين را مشاهده خواهيد کرد که در آن اقايانوس ها و خشکي ها به صورت سه بعدي قرار دارند که با کمک موس مي توانيد آن را به چرخش در آوريد تا محلي را که در آن زندگي مي کنيد را بيابيد و سپس با زوم بر روي نقطه ي مورد نظرتان شهرها ، ساختمان ها ، کوچه ها و ساير جزئيات محل زندگي خود را به صورت سه بعدي تماشا کنيد. همچنين مي توانيد علاوه بر تماشاي خشکي هاي کره ي زمين وارد اقيانوس ها و درياها شده و به تماشاي دنياي زير آب بپردازيد که البته هدف گوگل از افزودن نقشه اقيانوس ها به گوگل ارث جلب توجه عموم مردم به مسائل زيست محيطي و پديده خطرناك گرم شدن كره زمين است كه نتيجه آن آب شدن يخ هاي منطقه قطب و بالاآمدن آب اقيانوس ها خواهد بود. يکي ديگر از امکانات جالب اين نرم افزار امکان مشاهده ي منظمومه ي شمسي و کرات مختلف است که شما مي توانيد با استفاده از اين قسمت اطلاعات جالبي را در مورد منظومه ي شمسي و ساير کرات بدست آوريد. از ديگر امکانات اين نرم افزار مي توان به امکان بدست آوردن دقيق طول و عرض جغرافيايي محل سکونت خود و نيز امکان جستجو در نرم افزار براي بدست آوردن محل مورد نظر خود بر روي کره ي زمين اشاره کرد.

 توضيحات کامل و ويژگي ها در ادامه ي مطلب موجود است .

قابليت کليدي نرم افزار Google Earth v5.1.7938.4346 :
- مشاهده ي کره ي زمين به صورت سه بعدي و از فضا.
- امکان مشاهده ي محل سکونت خود و قابليت زوم تا چند برابر بر روي آن.
- مشاهده ي نقاط مورد نظر به همراه جزئيات مانند: ساختمانها ، خيابانها و ...
- قابليت يافتن طول و عرض جغرافيايي محل سکونت خود.
- امکان مشاهده ي اقيانوسها و رفتن به دنياي زير آب.
- امکان مشاهده ي منظومه ي شمسي و ديگر کرات.
- امکان جستجو براي يافتن نقطه ي مورد نظر.
- امکان گرفتن عکس با کيفيت از نقاط مورد نظر.
- پرتابل بودن و قابل حمل با فلش مموري.
- قابليت بروز رساني نرم افزار از اينترنت.
- پشتيباني کامل از جي پي اس.
- داشتن محيط زيبا و کاربرپسند.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- اجرا با يک کليک.
- کاربرد آسان.
- و ...


 • حجم: 12.5 مگابایت
 • منبع
 • رمز: www.mihandownload.com
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 7:15 | لینک  | 

یک نرم افزار FTP مفید و کارآمد برای ارسال و دریافت فایل به سرور با پروتکل اف تی پی بهترین و سریعترین راه ممکن برای ارتباط با سرور است که سایت دانلود رایگان نرم افزار نمونه ای از آن را برای شما تهیه دیده است. Group CORE آخرین ورژن نرم افزار Core FTP Pro را ارائه کرد. این ابزار FTP به کاربر اجازه می دهد تا به سادگی و سرعت بیشتر سایت خود را مدیریت کند. با این نرم افزار اینترنت میتوانید با روش قابل اعتماد تری (SSL, TLS, or SFTP) فایل ها را از سرور های FTP دانلود و آپلود کنید. قسمت خصوصیات را مطالعه کنید تا بدانید این نرم افزار رایگان چه امکاناتی دارد. با دانلود FTP هیچ تبلیغاتی یا Spyware ندارد و نیازی به ثبت نرم افزار نیست.

Core FTP Pro 2.1.1637 - نرم افزار اف تی پی مدیریت سایت

خصوصیات نرم افزار FTP سرور

 • امکان چندین ارتباط همزمان
 • افزایش سرعت داونلود (دانلود چند تکه ای مانند ورژن 1.2a)
 • امکان پیش نمایش عکس
 • مدیریت اتصال برای ارتباط با سایت های پرترافیک
 • امکان تنظیم پنجره Setup
 • بازگشایی chmod/timestamp و دیگر اختیارات پیشرفته
 • حذف تاخیر پنجره Splash

دانلوددانلود رایگان نرم افزار اف تی پی سرور (حجم : 4.5 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 7:9 | لینک  | 

با آغاز تولید نخستین مدل آیفون همه نگاه ها به سمت ساخت گوشی هوشمند با صفحه بزرگ و لمسی جلب شد.نوکیا 5800 ساخت، سامسونگ گوشی های سری omnia را تولید کرد،سونی اریکسون که قبلا P1 را عرضه کرده بود به ساخت xperia روی آورد واچ تی سی هم که آغاز کننده این چرخه بود گوشی هایی مانند hero را تولید کرد.این چرخه روند تولید گوشی هایی با دقت صفحه 320*240 را کند کرده و همه نگاه ها را به سمت گوشی های لمسی با صفحه ای نسبتا برزگ جلب می کند.

این مطلب بیان کننده این نیست که گوشی های با دقت صفحه 320*240 دیگر ارزش ندارند ولی می توان گفت اگر به فکر خرید یک گوشی هستید باید کمی تحقیق و بررسی کنید تا بهترین برند و مدل را انتخاب کنید که به این زودی ها قدیمی نشود. بسته رایگان والپیپر های موبایل که توسط تیم دانلود رایگان برای شما عزیزان آماده گردیده شامل بیش از 40 والپیپر فوق العاده زیبای عاشقانه می باشد. این بسته رایگان برای گوشی هایی با دقت صفحه 320*240 آماده گردیده است.امیدواریم از دانلود این بسته رایگان لذت ببرید.

Love Wallpapers - والپیپرهای فوق العاده زیبای عاشقانه

دانلوددانلود رایگان والپیپر عاشقانه برای موبایل (حجم : 2.01 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:56 | لینک  | 

نرم افزار مدیریت دانلود از اینترنت یک شتاب دهنده دانلود توانمند می باشد که با تقسیم هوشمندانه فایل پویا به چند قسمت و تکنولوژی دانلود چند تکه مطمئن فایل ها برای تسریع در عمل دانلود استفاده می شود. بر خلاف دیگر نرم افزار های شتاب دهنده و مدیریت دانلود که فایل ها را قبل از انجام دانلود به بخش های مختلف تقسیم می کنند، نرم افزار قدرتمند Internet Download Manager بخش های دانلود شده فایل ها را به صورت پویا در طول عمل دانلود پردازش می کند. IDM از اتصالات اینترنت در دسترس دوباره استفاده می کند تا نیازی به اتصالات اضافی نباشد و با قابلیت لاگین کردن در سایت ها امکان سرعت بیشتر و بهتر دانلود را فراهم می کند.

Internet Download Manager 5.18 Build 7 قابلیت پشتیبانی از سرور های نماینده(پروکسی)، پروتکل های ftp و http، فایروال ها، ریدایرکت، کوکی ها، اختیار ها، پردازش محتوای فایل های صوتی MP3 و تصویری MPEG را داراست. IDM به طور کامل قابلیت پشتیبانی نرم افزار های مرورگر اینترنت اکسپلورر، نت اسکیپ، ام اس ان اکسپلورر، AOL، اپرا، موزیلا فایر فاکس، مرورگر آوانت، MyIE2 و دیگر مرورگر های معروف جهان برای به کار گیری اتوماتیک دانلود را دارد. راحتی کار با کشیدن و رها کردن فایل یا استفاده از خط فرمان آی دی ام نیز برای دانلود امکان پذیر است. IDM امکان اتصال به اینترنت در زمان تعیین شده و دانلود فایل مورد نظر شما و دست کشیدن از کار و حتی خاموش کردن کامپیوتر در زمان اتمام دانلود را می دهد.

دیگر خصیصه های نرم افزار چند زبانه بودن، پیش نمایش فایل های فشرده، بخش بندی فایل های دانلود شده، زمانبندی، تولید صدا در زمان روی دادن رخداد ها، پشتیبانی از HTTPS، پردازش و تولید صف دانلود، فایل help به صورت html و آموزشی، جلوگیری از افزایش ویروس دانلود شده بعد از اتمام، دانلود تصاعدی با سهمیه بندی ( مناسب برای ارتباط های اینترنت که از انواع سیاست های دسترسی منصفانه یا FAP مانند Direcway, Direct PC, Hughes و ...) استفاده می کنند، شتاب دهنده دانلود داخلی و بسیاری از کارایی های مفید دیگر می باشد.

سایت نرم افزاری دانلود رایگان به شما کاربران گرامی برای دانلود فایل های این سایت این نرم افزار پر کاربرد، مفید و کم حجم را پیشنهاد می کند. به راحتی فایل های مورد نیاز خود از سایت ما در نرم افزار IDM اضافه کنید و در هر زمان که می خواهید دانلود کرده، قطع ارتباط کنید و در زمان های دیگر به دانلود از ادامه فایل بپردازید تا بتوانید فایل ها را کامل و بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

Internet Download Manager 5.18 Build 7 - نرم افزار مدیریت دانلود فایل

خصیصه های نرم افزار IDM:

 • پشتیبانی از مرورگر های محبوب دنیا
 • شروع دانلود اتوماتیک با کلیک بر روی لینک دانلود
 • افزایش سرعت دانلود به 5 برابر بیشتر
 • از سر گرفتن ادامه دانلود در صورت قطع ارتباط یا قطع از محل دانلود
 • قابلیت گرفتن و رها کردن لینک بر روی نرم افزار برای شروع دانلود
 • بررسی فایل دانلود شده برای تشخیص ویروس با آنتی ویروس نرم افزار
 • امکان پیشرفته مرورگر یکپارچه سازی که با فعال شدن ادامه دانلود را از هر نرم افزاری پی می گیرد
 • امکان زمانبندی برای زمان ارتباط به اینترنت و دانلود فایل سپس قطع ارتباط یا خاموش کردن دستگاه در پایان دانلود
 • IDM شامل یک عنکبوت و قلاب برای صفحات وب است که امکان دانلود صفحات وب با تمام محتویات و استفاده آفلاین را داراست
 • پشتیبانی از سرور های پروکسی (Microsoft ISA، FTP proxy servers و ...) و پروتکل های اجازه دسترسی (Basic, Negotiate, NTLM, Keberos) و لاگین با نام کاربری و پسوورد
 • قابلیت پشتیبانی چند زبانه و پشتیبانی ویندوز ویستا
 • نرم افزار پیشنهادی سایت دانلود رایگان برای دانلود فایل های این سایت

دانلوددانلود رایگان نرم افزار آی دی ام (حجم : 3.29 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:53 | لینک  | 

این بازی جاوا محصول شرکت Lemonquest که یکی از بزرگترین شرکت های بازی ساز موبایل و همپای شرکت های بزرگی مثل EA می باشد. این بازی جاوا که با نام فتح پنجمین پرچم مشهور است از ویژگی هایی مثل سرعت فوق العاده کاراکتر، محیطی کاملا گرافیکی و مراحل جذاب بهره می برد.

در این بازی شما با انتخاب اولیه یک بازیکن بازی را آغاز می کنید. در مرحله اول فقط می توانید Andy را که کاراکتر اصلی بازی است انتخاب کنید و با طی کردن مراحل بعدی 5 بازیکن دیگر را بدست آورید. هر کدام از این کاراکترها دارای قدرتی هستند که به شما کمک می کنند مراحل بازی را پشت بگذارید و بازی را به پایان برسانید. این بازی جاوا که به صورت رایگان برای تمامی کاربران سایت دانلود رایگان آماده گردیده قابل استفاده در گوشی هایی است که از دقت صفحه 160*128و220*176و320*240بهره می برند.

سایت دانلود رایگان این بازی فوق العاده زیبا را به تمامی دارندگان برندهای مختلف گوشی های همراه که از فرمت جاوا پشتیبانی می کنند پیشنهاد می دهد.

Capture The Flag - بازی جاوا فتح پنچمین پرچم

قابل نصب بر روی گوشی هایی نظیر :

 • Nokia 7610-6600-5610-6300-N73-N81-N95-N96-N86
 • Sony Ericsson W810-K750-T280-K810- C502-C902

دانلوددانلود رایگان بازی جاوا (حجم : 1.07 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:47 | لینک  | 

نرم افزار Game Jackal Pro يک برنامه قدرتمند از شرکت slysoft که توليد کننده نرم افزار هاي clone است مي باشد و با تکنولوژي کامل تر و جديد تر در اين نرم افزار گنجانده شده است . نرم افزاري کامل براي بازي خور هاي کامپيوتري است ، اگر شما موقع بازي کردن بازي مورد علاقه خود مجبوريد مرتبا موقع اجراي آن سي دي را داخل دستگاه بگذاريد ديگر لازم به اين کار نيست چون Game Jackal براي اين کار ساخته شده است . استفاده زياد از سي دي نتنها باعث از بين رفتن سي دي مي شود عمر سي دي خوان را هم کم مي کند.
با نصب اين نرم افزار ديگر نيازي به سي دي رام مجازي نيست پس بازي ها و نرم افزار هايي که از وجود سي دي رام هاي مجازي مطلع شده و اجرا نمي شوند نا کام مي مانند. کافيست سي دي مورد نظر را در سي دي رام قرار دهيد و Game Jackal بخواهيد که آن را کپي کند سپس نرم افزار از آن کپي گرفته و با دسکتاپي که پيش روي شما قرار مي دهد اجراي آن بازي يا نرم افزار را سريعتر مي کند (بدون احتياج سي دي) انگار که آن را روي دستگاه نصب کرده ايد.
Game Jackal يک خصيصه اي به نام ناظر نگهبان (Guardian Control) دارد که مي توانيد براي قسمت هايي از بازي ها محدوديت هايي ايجاد کند.به عنوان مثال براي چند بازي پسوورد بگذاريد تا ديگر استفاده کنندگان نتوانند آن ها را اجرا کنند ، يک زمان مشخص براي اجراي آن بازي بگذاريد تا فرزندانتان بيش از زمان تعيين شده نتوانند پاي بازي بنشينند.Game Jackal نرم افزار کاملي مي باشد و از نظر قدرت و تکنولوژي مانند آن نرم افزاری نيست.

 

Slysoft Game Jackal Pro v2.9.18.550 - اجرای بازی های تحت سی دی از کامپیوتر - www.freedownload.ir

 

● کپی گرفتن از سی دی و اجرای آن بدون احتیاج به سی دی رام مجازی

● ایجاد محدودیت برای اجرای بازی های image  گرفته شده

دانلود نرم افزار (حجم فايل : 4.00 مگبايت)
رمز عبور : www.fdl.ir
منبع
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:41 | لینک  | 

شاید یکی از معتبرترین مجلات بدنسازی همین مجله الکترونیکی پرورش اندام باشد. مجله الکترونیکی پرورش اندام نسخه جولای 2009 یک مجله الکترونیکی با فرمت pdf به زبان انگلیسی می باشد و دارای 209 صفحه با کیفیت بسیار بالا می باشد. این مجله آمریکایی در این نسخه به مباحث بسیاری در زمینه بدنسازی و پرورش اندام پرداخته است به طوری که در این شماره عکس های بسیار زیادی از بدنسازان معروف دنیا گنجانده شده است و به بدنسازی خانم ها و آقایان پرداخته است. موضوعات بسیاری در این نسخه از این مجله ورزشی و مجله پرورش اندام مطرح شده است که بدون شک برای علاقه مندان به این رشته بسیار جذاب و خواندنی خواهد بود. در ضمن در این شماره مثل شماره های قبلی برنامه تمرینی بدن سازان معروف دنیا نیز برای علاقه مندان قرار داده شده است. شما را به دانلود این مجله الکترونیکی از سایت نرم افزاری دانلود رایگان دعوت می کنیم.

Muscular Development July 2009 - مجله الکترونیکی پرورش اندام نسخه جولای 2009

در این نسخه به مباحث زیر پرداخته شده است

 • خون و گلبول های آن
 • بدنسازی خانم ها
 • شکل ماهیچه ها و کاربردها
 • پاور بیلدینگ
 • بهینه سازی خارق العاده عضلات
 • تحقیق : تمرین , در بدنسازی
 • تحقیق: عوامل مهم روانی در بدنسازی
 • تحقیق: نیتروژن در بدنسازی
 • گزارش ماهانه مجله ماسلتک
 • تحقیق: چربی زیادی
 • حمله به چاقی
 • تستسترون و نحوه مصرف و تاثیرات آن
 • داروهای آنابولیک
 • پارامترهای موفقیت در بدنسازی
 • قهرمان و بندساز واقعی کیست؟

دانلوددانلود رایگان مجله پرورش اندام نسخه جولای 2009 (حجم : 18.1 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:37 | لینک  | 

از جمله نرم افزار هایی که سایت نرم افزار دانلود رایگان پیشنهاد می کند، برنامه DVD X Utilities نیز از نرم افزار هایی است که با مجموعه کامل همراه خود شما را از تمام نرم افزار های کار با دی وی دی بی نیاز می کند. دانلود برنامه DVD نرم افزار DVD X Utilities یک راه کار کامل برای پخش، کپی و ساخت DVD است.
این نرم افزار طیفی کامل از نرم افزارهای ویدئوهای DVD است که عملیات ایجاد برش لبه (cutting-edge) به روش ساخت سنتی DVD قدرت میدهد. با این مجموعه نرم افزاری برنامه DVD میتوانید یک درایو یا پخش کننده DVD بلوک منطقه ای ایجاد کنید تا بدون محدودیت منطقه آنها را پخش کنید. از DVD های کپی رایت شده خود Backup تهیه کنید. به سادگی DVD های موسیقی خود را ایجاد کنید. در این مجموعه نرم افزار ابزار DVD مانند CloneDVD, DVD X Player, DVD Ghost و Audio DVD Maker موجود می باشد.

DVD X Utilities 2.83 - نرم افزار پخش کپی ساخت دی وی دی

خصوصیات نرم افزار دی وی دی DVD X Utilities

 • چندین ابزار دی وی دی جداگانه در این مجموعه نرم افزاری موجود است CloneDVD (DVD به DVD، iPod، PSP و Smart Phone), DVD X Player, DVD Ghost و Audio DVD Maker
 • Backup گیری از DVD ها با استفاده از این نرم افزار ریسک از دست دادن و خراب شده DVD ها را کاهش میدهد. بدون هیچ گونه خطا، دیسک های کپی شده دارای کیفیت صدا و تصویر مانند دیسک اصلی بوده و میتوان آنها را بروی کامپیوتر و پخش کننده های DVD خانگی پخش کرد. این نرم افزار dvd از حالات کپی فیلم اصلی، سفارشی، دیسک جداگانه DVD های دولایه پشتیبانی میکند.
 • DVD X Player: اولین نرم افزار پخش و ضبط DVD Player منطقه ای رایگان است. حتی اگر کد منطقه را پنج بارهم تغییر داده باشد بازهم می توانید DVD های منطقه ای را هرنوع درایوی پخش کنید. علاوه بر مجهز بودن به تمامی استانداردهای پخش DVD، این نرم افزار از ابزارهای پیشرفته ای برخوردار است. این نرم افزار از خروجی S/PDIF برای سیگنال های DTST، ضبط DVD، Bookmark، عکس برداری، پخش فایل، پخش فیلم اصلی، تنظیمات کد منطقه برخودار است که یک پخش کننده معمولی از توان آنها بر نمی آید.
 • DVD Ghost: ابزاری برای تکمیل پخش و کپی DVD استفاده میشود تا محدودیت کپی رایت و منطقه را حذف کند. این ابزار محدودیت های مربوط به ضبط و پخش DVD را حذف میکند، طوری که می توانید فیلم های DVD کپی رایت را به هارد سیستم کپی کنید. با استفاده از این ابزار، پخش کننده شما قادر خواهد بود تمامی DVD های منطقه ای را بر روی هر درایوی پخش کند.
 • Audio DVD Maker: یک نرم افزار تبدیل است که با آن میتوانید DVD موسیقی خود را ایجاد کرده و از محدودیت CD خارج شوید. میتوانید انواع فایل صوتی را تبدیل کرده و آنها را به روی DVD رایت کنید. میتوانید فایل ها را Rip و یا ضبط کنید. سپس متن موسیقی و تصویری به عنوان پشت زمینه را به آن اضافه کرده و DVD موسیقی خاص خود را بسازید.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار دی وی دی (حجم : 40.3 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:33 | لینک  | 

اگر آیکون نرم افزار را دیده اید و دوست دارید از آن استفاده کنید سایت تایات بلاگ دانلودرایگان بهترین ابزار را برای این کار معرفی کرده است. نرم افزار PC Icon Extractor این امکان را به کابر میدهد تا تمامی آیکن نرم افزار های موجود در ویندوز را از داخل فایل های EXE, DLL, DRV, OCX, SCR, VBX, ICL, NI و IL استخراج آیکون و با فرمت های BMP, GIF, JPG, TIF, WMF, EMF, PNG, PCX, J2K, TGA, RAS و ICO ذخیره کند. این نرم افزار سودمند از تمامی آیکون های XP Alpha Channel پشتیبانی میکند و به سادگی تمامی آیکون های نیمه شفاف را استخراج و با رنگ ها و سایر مورد نظر شما دخیره می کند.

PC Icon Extractor 4.2 - نرم افزار استخراج آیکن از ویندوز

خصوصیات نرم افزار آیکن

 • نرم افزار آیکون، آیکون های ویندوز را استخراج و با فرمت های دیگری ذخیره می کند.
 • از 100 در صد آیکون های XP Alpha Channel پشتیبانی می کند.
 • از سایز های مختلف آیکن های پشتیبانی می کند.
 • از آیکون های دو رنگی (2 بیت)، 16 رنگی (4 بیت) سیاه خاکستری (8 بیت) 256 رنگ (8 بیت) True Color (24 بیت) XP Alpha Channel (32 بیت) پشتیبانی می کند.
 • تغییر رنگ در طول استخراج ایجاد نمی شود.
 • برای جستجو و استخراج محدودیت ایجاد کنید.
 • فایل های، فولدرها و درایو های مورد نظر استخراج کنید.
 • از تمام فرمت های ICO, EXE, DLL, DRV, OCX, SCR, VBX, ICL, NI, IL, BMP, GIF, JPG, TIF, WMF, EMF, PNG, PCX, J2K, TGA و RAS پشتیبانی می کند.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار استخراج آیکن (حجم : 6.6 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:26 | لینک  | 

 کتاب تعبیر خواب نوشته ابن سیرین و دانیال نبی که برای موبایل به صورت جاوا عرضه شده است. که می توانید این کتاب الکترونیکی موبایل رادراینجا دانلود کنید .

 

 


mihandownload   دانلود کنیدبا حجم :362  کیلوبایت 

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:30 | لینک  | 

Persian Calendar 1389 [www.MihanDownload.com].jpgنسخه پی‌دی‌اف سالنامه سال ۱۳۸۹ ایرانی همراه با راهنمای زمان جشن‌ها و گردهمایی‌های ملی ایران باستان منتشر شد و بسیاری از نرم افزارهای دیگر برای اولین بار این نسخه از سالنامه را در دسترس کاربران قرار داده است. یادآور می‌شود که تقویم قمری و مناسبت‌های مبتنی بر آن در تقویم دولتی امسال با ترکیبی ناشناخته از ماه‌های قمری متوسط و هلالی (با تأکید بر رؤیت هلال ماه رمضان و شوال در افق تهران) تنظیم شده‌اند. این شیوه با قواعد و معیارهای شناخته‌شدهٔ تقویم‌نگاری قمری که در این سالنامه نیز بکار گرفته شده است، مطابقت ندارد. با این حال تعطیلات رسمی در این سالنامه مطابق با تقویم دولتی است و به چند اختلاف موجود (تا اندازه‌ای که به روزهای تعطیل و یا آغاز ماه‌های رمضان و محرم مربوط می‌شوند)، در جای خود اشاره شده است.
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:48 | لینک  | 

برنامه ای که سایت دانلود نرم افزار رایگان معرفی کرده Amazing Photo Editor نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش، نمایش عکس و تبدیل عکس است که دارای 27 افکت زیبا میباشد. این یک نرم افزار ویرایش خوب است که می توانید به صورت هم زمان روی چند عکس کار کنید چونکه Amazing Photo Editor دارای محیط چند صفحه ای است. میتوانید فایل عکس موجود در هارد را و یا عکسی را از طریق اسکنر وارد کرده و ویرایش کنید. میتوانید عکس های ویرایش شده را چاپ، ذخیره و یا به دوست خود ایمیل کنید. علاوه بر امکانات اولیه ویرایش این نرم افزار داری امکاناتی چون تغییر اندازه، چرخش، تنظیم رنگ، آینه، وارد کردن متن، نگاتیو، سطح سفید خاکستری، شدت و غیره است.
فیلترها (Bleed,Blur,Bump,Curl,Edge,Engrave,Enhance,Extrude,Fade,Wave و غیره) 4 تنظیم عکس (Auto Smooth,Gussian Blur و غیره) که این فیلتر ها باعث هرچه زیباتر کردن عکس شما میشود. این فیلترها بسیار قدرتمند هستند که از کاربرد آنها بهره مند خواهید شد. بعلاوه این نرم افزار تنها برای ویرایش عکس نیست! بلکه با آن میتوانید فرمت فایل های گرافیکی را تغییر دهید. این نرم افزار میتواند 53 فرمت عکس را باز و با 27 فرمت ذخیره کند و همچنین اطلاعات عکس را نشان دهد.
این نرم افزار دارای امکان تبدیل جمعی عکس را دارید که میتوانید با آن تعداد زیادی عکس را به صورت هم زمان تبدیل فرمت کنید. با استفاده از Amazing Photo Editor میتوانید عکس های متحرک خود را با فرمت Gif ایجاد و ذخیره کنید. همچنین میتوانید فایل های AVI را به GIF و برعکس تبدیل تصویر کنید. از این ابزار میتوانید برای روح بخشیدن به وب سایت خود استفاده کنید.

Amazing Photo Editor 7.8.7 - نرم افزار ویرایش نمایش تبدیل عکس

خصوصیات کلیدی نرم افزار Amazing Photo Editor

 • پشتیبانی از 53 فرمت ورودی و 27 فرمت ذخیره
 • دسترسی به عکس ها (New, Open, Save, Save as, Save all, Print, Email photo Scanner, تبدیل فرمت عکس به صورت گروهی)
 • ایجاد و استفاده از ماکرو Create, Open, Edit, Save as, Delete و Cut, Copy, Paste, Memorize, Erase
 • ابزار انتخاب چند گانه (چهار ضلعی، دایره و دایره)
 • زوم در عکس (به داخل، به خارج، اندازه واقعی وگنجایش در صفحه) و بزرگنمایی با موس
 • 9 روش ویرایش (آینه افقی/عمودی،وارد کردن متن، چرخش، تغییر اندازه، تنظیم رنگ، نگاتیو، سطح سفید خاکستری و شدت)
 • 10 افکت عکس (Noise, Balance, Lighten, Sharpen و غیره) و 33 افکت فیلتر عکس همچنین انتقال رنگ و انتخاب رنگ از تصویر
 • 4 روش بهینه عکس (Auto Smooth, Gussian Blur و غیره)
 • میکس (عکس اصلی، Gradient, Lighten Gradient)
 • تبدیل 2 عکس به یکی و وارد کردن عکس به 4 صورت (Copy, Mask copy, Smoothed edge, Tiles)
 • رسم عکس (خودکار، خط، قلم، سطل رنگ و غیره) و تغییر آیکن پوشه با تغییر رنگ پشت زمینه ویرایش ویندوز
 • عکس برداری از دسکتاپ (پنجره فعال، تمام صفحه، منطقه ای)
 • محاسبه تعداد رنگ های عکس و بسته بندی عکس ها با ذخیره خودکار و Undo/Redo نامحدود
 • Backup خودکار و تبدیل GIF به EMF و جستجوی عکس
 • انخاب پوسته برنامه (3 پوسته برای کابران آزمایشیو 12 پوسته برای کابران برنامه کامل)

دانلوددانلود رایگان نرم افزار تبدیل عکس (حجم : 3.1 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:45 | لینک  | 

سایت نرم افزاری دانلود رایگان برنامه ای کوچک و مفیدی را به شما پیشنهاد می کند که توانایی کنترل پهنای باند و در واقع کنترل دانلود، کنترل شبکه، کنترل اینترنت و گزارش عملکرد اینترنت شما را داراست. نرم افزار NBMonitor پهنای باند اینترنت (میزان دانلود و آپلود) شما را پیگیری کرده، کل اینترنت را تحت نظر قرار می دهد، کلیه اتصالات فعال شبکه ای و همچنین مقدار ترافیکی که در حال تبادل از کامپیوتر شما به اینترنت می باشد را به صورت آنی نشان می دهد. این نرم افزار اطلاعات دقیقی از شبکه های شما و کنترل پهنای باند در حال استفاده آنها نشان می دهد. این نرم افزار با تمایز از موارد مشابه، کلیه شبکه های موجود در سیستم شما به به صورت لیست شده بر اساس نام نشان می دهد و همچنین به راحتی می توانید تعیین کنید که کدام شبکه را می خواهید مورد بررسی قرار دهید. در حالی که بسیاری از ISP ها اتصال کاربران را برای استفاده بیش از حد از پهنای باند قطع می کنند، دانستن اینکه چه مقدار دانلود یا آپلود کرده اید با این برنامه اینترنت بسیار مفید خواهد بود.

NBMonitor Network Bandwidth Monitor 1.1.4.0 - نرم افزار کنترل پهنای باند

ویژگی های کلیدی نرم افزار Bandwidth Monitor

 • تحت نظر قرار دادن پهنای باند شبکه
 • تحت نظر قرار دادن پهنای باند اینترنت
 • مشاهده میزان ترافیک در حال استفاده شبکه به صورت آنی
 • تحت نظر قرار دادن چندین شبکه کامپیوتری به صورت همزمان
 • گزارش دهی از ترافیک شبکه
 • مانیتور کردن شبکه های در حال پردازش راه انداخته شده
 • تحت نظر گیری و آنالیز ترافیک شبکه ای
 • ضبط و صدور فعالیت شبکه ها
 • بدون نیاز به درایور های جانبی
 • با سایز کوچک، استفاده آسان و دقیق

دانلوددانلود رایگان نرم افزار کنترل بند واید (حجم : 3.1 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:43 | لینک  | 

منبع : www.AsanDownload.com

اين مجموعه شامل 30 صداي 3بعدي بسيار زيبا براي تمامي گوشيهاي تلفن همراه است. كليه فايلها با فرمت MP3 مي باشد. صداي موج هاي دريا،صداي پرندگان،صداي خش خش برگها در هنگام راه رفتن در جنگل،صداي خنده كودك،صداهاي حاصل از انفجار بمبها و حركت تانكها در جنگ و افكتهاي صوتي بسيار زيبا. پيشنهاد ما اين است كه اين مجموعه زيبا را حتما دريافت كنيد و از اين صداهاي 3بعدي كمال استفاده و لذت را ببريد.  دانلود -  9.93 مگابايت | لينک كمكي
 پسورد فايل زيپ : www.asanmob.com
 لينک منبع

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 22:7 | لینک  | 

Extra-2Password-Eudemon-6.76-portable.jpg

حتما شما هم از پسورد هاي بسياري در جاهاي گوناگون استفاده مي كنيد ، پسورد عضويت در سايت هاي مختلف ، پسورد ايميل ها ،‌ پسورد كامپيوتر ، و موارد بسيار ديگر. فراموش شدن پسورد ها كاملا طبيعي است . و مواقع زيادي براي تان پيش آمده تا به پسورد خاصي نياز داشتيد اما آن را فراموش كرده ايد و دچار مشكل شده ايد . هيچكس نمي تواند اين همه پسورد را در ذهنش نگه دارد و حتي تلاش براي اين كار ، ‌درست نيست ، چون به جاي آنكه مغزمان را با حفظ كردن اطلاعات پر كنيم ، بهتر است از آن براي پردازش اطلاعات و فكر كردن استفده كنيم ، داستان معروفي است كه كسي از انيشتين تبديل واحد ساده اي را سوال مي كند و انيشتتين مي گويد نمي دانم ،‌وقتي مي شود اين اطلاعات را در همه كتاب هاي فيزيك پيدا كرد ،‌چرا از مغزمان استفاده كنيم . حرف درستي است . از طرفي داشتن پسورد هاي گوناگون تقريبا اجتناب ناپذير است . ممكن است يك راه ساده اين باشد كه يك پسورد ساده داشته باشيم و همه جا از آن استفاده كنيم اما اين راه خوبي نيست ، چون امنيت كمي دارد . مي توانيد پسورد ها را در كامپيوترتان به عنوان فايل متني ذخيره كنيد اما خود اين فايل مي تواند به راحتي در دسترس بقيه قرار گيرد . نرم افزار Extra Password Eudemon براي همين كار ساخته شده است . Extra Password Eudemon نرم افزاري براي مديريت پسورد ها ست كه هم بسيار سبك است و هم استفاده آساني دارد . اين نرم افزار ،‌پسورد هاي مختلف شما را در پايگاه داده كاملا امني ذخيره مي كند كه فقط شامل يك فايل مي شود . مي توانيد تمام پسورد هاتان را كه در فرم هاي مختلف وارد مي كنيد و از آن ها استفاده مي كنيد را در اين نرم افزار وارد كنيد تا در يك فايل مخصوص ذخيره شود كه خود آن فايل توسط يك پسورد اصلي ،‌محافظت مي شود . پس ديگر شما فقط لازم است تا يك پسورد را به حافظه تان بسپاريد كه پسورد اين نرم افزار است و ديگر نگران فراموش شدن پسورد هاي ديگرتان نباشيد . فايل پسورد ها كه توسط اين نرم افزار ساخنه مي شود به وسيله بهترين و امن ترين الگوريتم ها محافظت مي شود . در زمينه كاري اين نرم افزار ، اگر جستجو كنيد ،‌ همين نرم افزار است كه بهترين در زمينه خود است .به علاوه ازين پس ديگر نيازي نيست تا پسورد هاي ساده بسيازيد تا فراموش نكنيد ، مي توانيد پسورد هاي امنيتي بسيار عالي بسازيد و به راحتي در اين نرم افزار ذخيره كنيد . يك پسورد خوب ،‌ تركيبي از عدد و حروف كوچك و بزرگ و كاراكتر هاي خاص است كه ترتيب منظمي ندارند . پس با استفده از اين نرم افزار مي توانيد به جاي پسورد هايي ضعيف مثل 12345 از پسوردي امنيتي مانند Gh(()6!@!*& 75$gKK0+-  YT4#[|;fqk  استفاده نمائيد !!  تا بابت هك شدن پسورد تان خيال تان بسيار بيشتر جمع باشد . نكته بسيار مهم اينكه اين نرم افزار بصورت اتوماتيك فرم هاي مختلفي كه در سايت هاي مختلف پر مي كنيد را ذخيره مي كند و چون نيازي به تايپ دوباره آن و يا حتي كپي پسورد نيست ، همه پسورد ها بصورت كاملا دقيق و درست ذخيره مي شوند .  


قابليت هاي كليدي نرم افزار Extra Password Eudemon 6.76 Portable :

- پشتيباني از دسته بندي پسورد ها در گروه هاي مختلف مانند پسورد هاي ويندوز ، پسورد هاي ايميل
- امكان تهيه خروجي فايل پسورد ها به فرمت هاي TXT,CSV,XML,HTML
- ذخيره اتوماتيك پسورد هايي كه در سايت هاي مختلف وارد مي كنيد
- دسترسي به پسورد ها با استفاده از پسورد اختصاصي نرم افزار
- محافظت از فايل پسورد ها با الگوريتم هاي پيشرفته
- امكان ساخت پسورد هاي قوي و طولاني
- امكان وارد كردن پسورد ها از فايل CSV
- مديريت راحت و آسان پسورد ها
- بسيار سبك با استفاده اسان
- امكان چاپ پسورد ها
- و...
 
نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:52 | لینک  | 

آیا میخواهید دست به ساخت فیلم HD کیفیت بالا بزنید؟ سایت نرم افزار دانلود رایگان برنامه ای را معرفی کرده که فیلم را از دوربین فیلمبرداری و یا کامپیوتر شما گرفته، با تکنولوژی پیشرفته خود تبدیل کرده و به بهترین کیفیت ممکن می رساند، با ابزار فوق العاده منو دی وی دی یا بلو ری شما را ساخته و در آخر با بخش مخصوص رایت Blu-ray Discs, AVCHD Discs و DVDs را به شما تحویل می دهد.
فایل های Camcorder را از دوربین یا خروجی های تصویری دیگر وارد کرده و با ابزارهای Blue-ray و DVD ویدئو خود را ایجاد کنید. کافی است فایل های HDV یا کارت TV دیجیتال/آنالوگ و یا فایل های HD را وارد کرده سپس ویدیو و اسلاید های خود را با ابزارهای جادویی DVD منو و Blu ray منو بسازید. با استفاده از تکنولوژی Dolby Digital 5.1 و امکان رایت مستقیم از کارت تبدیل با استفاده از فن آوری Right-to-Disc™ کار شما را ساده تر کرده و یکجا تحویل می دهد. با نرم افزار ساخت ویدئو اچ دی پروژه های ویدئویی خود را سریعتر از همیشه ایجاد کنید زیرا که نرم افزار PowerProducer خود را با تکنولوژی های Intel، NVIDIA و AMD سازگار کرده و تولید پروژه های ویدئویی شما را سرعت می دهد.

Cyberlink PowerProducer Ultra 5.0.2.2429 - نرم افزار ساخت فیلم HD کیفیت بالا

خصیصه های نرم افزار PowerProducer

 • سرعت تبدیل ویدئو را در زمان دریافت از TV، DV و HDV Camcorder ها را کاهش دهید.
 • با بهره گیری از حداکثر قدرت CPU و GPU فایل های HD را پنج برابر سریعتر از هیشه Render کنید.
 • از پشتیبانی این نرم افزار از تکنولوژی Intel Core i7, NVIDIA CUDA و ATI بهره ببرید.
 • دیسک های خود را با منوهای زیبایی ایجاد کنید.
 • با استفاده از ابزارهای ساده موجود در PowerProducer دیسک Blue-ray و DVD با قالب ها و منوهای متنوع بسازید.
 • هنر خود را با ساخت دکمه های، عنوان ها و افکت های متحرک نشان دهید.
 • با استفاده از ابزارهای ویرایش به سرعت فایل ها را برش داده و زیبا کنید.
 • تم های جدید اضافه کرده و با استفاده از Magic Movie Wizard به صورت اتوماتیک فیلم های خود را ایجاد کنید.
 • کلیپ ها را به هم وصل کنید تا یک ویدئوی بی عیب داشته باشید.
 • فایل ساخته شده را به صورت دیسک های Blue-ray، AVCHD و DVD رایت کنید.

با امکان رایت Blue-ray و DVD یکی از راه های زیر را انتخاب کنید:

 • رایت به دیسک های: درصورتی که فایل شما از ابتدا خوب بود
 • رایت مستقیم: Blue-ray Disc, AVCHD disc, DVD, یا VCD
 • دیسک های رایت شده را درسیستم های پخش خانگی تماشا کنید.
 • دیسک های رایت شده را درمانیتو و تلوزیون های عریض (WIDE) تماشا کنید.

سیستم مورد نیاز نرم افزار ساخت فیلم اچ دی

 • سیستم عامل: Windows 7, Vista, XP, 2000 (Home or Professional editions)
 • دستگاه رایت: CDs, VCDs, DVDs و Blu-ray Discs
 • سی پی یو:
  رایت DVD: Intel Pentium II 450 MHz یا AMD Athlon 500 MHz
  رایت فیلم HD و ضبط مستقیم DV/HDV: Intel Pentium 4 3.0 GHz یا AMD Athlon XP 3000+ و بالاتر
 • حافظه رم:
  512 MB برای نوشتن DVD
  2 GB یا بالاتر پیشنهادی برای رایت تصاویر با وضوح بالاتر
 • فضای هارد مورد نیاز:
  1 GB برای ساخت VCDs
  5 GB برای ساخت DVDs
  25 GB برای ساخت Blu-ray Discs
 • ضبط کردن:
  ضبط تصویر آنالوگ: دستگاه کپچر USB یا PCI مطابق با استاندار WDM
  دوربین فیلم برداری ضبط ویدئو HDV/DV: دستگاه IEEE 1394 I/O مطابق با استاندارد OHCI
  ورودی عکس DSC: از USB interface

دانلوددانلود رایگان نرم افزار ساخت ویدئو (حجم : 79 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:32 | لینک  | 

نرم افزار Corel® WordPerfect® Office X4 که سایت دانلود نرم افزار رایگان برای شما تهیه دیده تمام امکانات محصول آفیس مایکروسافت را یکجا با امکاناتی قوی تر در اختیار شما می گذارد که نسخه استاندارد آن یکی از ضروری ترین نرم افزار ها برای کاربران اداری و خانگی می باشد که با آن می توانند اسنادی با شمایل ظاهری زیبا، صفحات جدولی و معرفی نامه ایجاد نمایند و ایمیل خود را مدیریت کنند. فایل های Microsoft Office را با این نرم افزار باز کنید، ویرایش نمایید و دوباره ذخیره کنید. صد ها صفحه را به عنوان فایل PDF توسط ابزار های گنجانده شده در نرم افزار ذخیره نمایید.
با دفترچه دیجیتالی این نرم افزار، نت برداری کنید، یادداشت ها را جمع آوری نمایید، از عکس ها، ایده ها و اطلاعات جمع آوری شده توسط نرم افزار برای پروژه های دیگر دوباره استفاده نمایید. Corel WordPerfect Office همچنین دارای ابزار آنالیزگر داده ها برای دریافت اطلاعات از داده های مورد نظر و سرویس های آنلاین می باشد که به شما کمک می کند تا همیشه آنلاین باشید.

با نرم افزار های Microsoft Office کار می کند. به راحتی فایل های Microsoft Word, Excel, Power Point ورد، اکسل، پاورپوینت را با این نرم افزار باز، ویرایش و دوباره ذخیره می کنید.
ویژگی سازگاری با فایل ها را داراست. به راحتی فایل های جدید و قدیمی را باز می کند و از بیش از 60 نوع فرمت فایل از جمله فایل های OOXML و ODF را پشتیبانی می کند. در حقیقت فرمت های قدیمی را که حتی نرم افزار Microsoft Office 2007 قادر به باز کردن آنها نیست، باز می کند.
محیط کاری خود را انتخاب نمایید. آیا آشنایی قبلی به نرم افزار WordPerfect Office ندارید؟ از مدیریت فضای کاری استفاده نمایید تا به صورت اتوماتیک نزدیک ترین حالت منو ها به نرم افزار Microsoft Office را برای شما فراهم کند.
از فایل های ODF پشتیبانی می کند. فایل های ODF (فایل های ISO-standard برای ذخیره آرشیو اسناد) را باز و ویرایش نمایید.
از جمله نرم افزارهای کاربردی ویندوز Vista و XP که از آخرین نسخه های سیستم عامل Microsoft پشتیبانی می کند.

Corel WordPerfect Office X4 14.0.0.755 - نرم افزار جامع مدیریت اسناد آفیس کرل

ویژگی های جدید کار با پی دی اف نرم افزار WordPerfect Office

 • توانایی نرم افزار های PDF گنجانده شده
 • قابلیت ورود یا Import فایل های PDF
 • جدید! ورود یا Import فایل های PDF حاوی عکس
 • جدید! قابلیت پسورد گذاری بر روی فایل ها
 • جدید! پشتیبانی از فایل های PDF ضمیمه دار
 • پشتیبانی از فرمت PDF/A
 • گزینه های کنترل سایز فایل PDF

خدمات آنلاین نرم افزار آفیس کرل

 • WordPerfect Lightning دفترچه یاداشتی دیجیتالی متصل به اینترنت
 • یاداشت اطلاعات را از دیگر منابع مانند اینترنت، ایمیل و دیگر مدارک
 • با استفاده از Viewer (نمایشگر) فایل های PDF، آفیس Word ورد، و WordPerfect را باز کنید
 • عقاید و مدارک خود را براساس اجزای Navigator منظم کنید
 • 200MB فضای اینترنتی با دیگر خدمات به صورت رایگان
 • به اینترنت وصل شوید و با ابزارهای رایگان به صورت مستقیم با WordPerfect Office X4 کار کنید
 • Corel® Visual Intelligence™ SE† با این ابزار اجازه دهید دیگران با شما در ارتباط بوده و آنالیز داده انجام دهید
 • Databases و Spreadsheet های پیچیده را به گراف ها و جدول های ساده تبدیل کنید.
 • در داده های خود trend (يک بسط محاسبه شده از سرى داده) را پیدا کرده و نتیجه را برای یافت اطلاعات مهم فیلتر کنید.
 • با WordPerfect® MAIL برنامه Outlook را تعویض کنید. این قسمت نرم افزار ایمیل کاملی است. ایمیل ها را ارسال و دیافت کنید، پیگیر قرار و ملاقات و کارهای خود شوید، مخاطبین خود را مدیریت کنید. این نرم افزار از محافظ اسپم قدرتمندی برخوردار است.
 • با جستجوی سریع به سرعت زیاد صندوق دریافت، تقویم، مخاطبین و حتی پیوست ها را جستجو کره و در زمان کوتاهی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
 • با استفاده از امکان RSS در صندوق دریافت خود از آخرین اخبار سایت های مود علاقه خود اطلاع پیدا کنید.

دانلوددانلو رایگان نرم افزار آفیس کرل (حجم : 394.4 مگابایت)
دانلود بخش اول | دوم | سوم | چهارم | پنجم | ششم | هفتم | هشتم
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:29 | لینک  | 

نرم افزار Visual Watermark یک نرم افزار اضافه کننده مارک کپی رایت عکس برای حفظ امنیت تصاویر های دیجیتالی شما می باشد. Visual Watermark راهی را به عنوان حافظ امنیت فایل های دیجیتالی تان به شما پیشنهاد می دهد. این نرم افزار عکس یا همان مارک کپی رایت را بر روی فایل های شما به صورت کاملا واضح جاسازی می کند تا برای کاربری که آن را مشاهده می کند، صاحب عکس مشخص باشد. این نرم افزار به گونه ای مارک کپی رایت را بر روی عکس ها جاسازی می کند که کسی قادر به حذف آن نباشد. سایت دانلود نرم افزار رایگان به تمام طراحان و وب مستر ها این برنامه را پیشنهاد می کند که قادر است بر روی تمام عکس های شما تنها با یک کلیک لوگو و حق کپی رایت اضافه کرده و در زمان صرفه جویی کند.

این نرم افزار گرافیکی چگونه به شما کمک خواهد کرد!
ایجاد فایل Preview یا پیش نمایش امن از عکس های شما:
آیا می خواهید برای فروش عکس های خود پیش نمایشی از آن در اینترنت قرار دهید؟ ولی پیش نمایش هایی که هم اکنون توسط نرم افزار های دیگر ایجاد می کنید، قابل اطمینان نیستند! کیفیت فایل پیش نمایش شما به قدری بالاست که به راحتی هر کسی می تواند بدون پرداخت حتی یک سنت آن را در سایت خود قرار دهد . نرم افزار Visual Watermark لوگو یا آرم شما را به صورت کاملا غیر قابل حذف بر روی عکس ها واتر مارک و جایگذاری می کند. این نرم افزار می تواند در یک زمان بر روی کلیه عکس های موجود آرم کپی رایت جایگذاری کند.
بگذارید کاربرانی که عکس شما را می بینند، بدانند که عکس مورد نظر متعلق به شما می باشد:
آیا می خواهید کاربرانی که عکس شما حتی بر روی صفحات وب مشاهده می کنند بدانند که عکس مورد نظر متعلق به شماست؟ به راحتی می توانید آدرس وب سایت یا لوگوی خود را بر روی عکس ها درج کنید! نرم افزار Visual Watermark در کمترین زمان و با سرعت و اطمینان هر چه بیشتر آرم و لوگو شما را بر روی عکس های مورد نظر درج می کند. این کار را می تواند بر روی کلیه فایل ها به یکباره انجام دهید.

Visual Watermark 2.9.30 Portable - نرم افزار ایجاد کپی رایت روی عکس

ویژگی های کلیدی نرم افزار واتر مارک

 • حالت درج کپی رایت گروهی: درج فایل کپی رایت بر روی گروهی از عکس ها با هر سایزی
 • درج کپی رایت بر روی فایل های موجود با توجه به فرمت آنها، کلیه فرمت ها به یکباره انجام می شود
 • ویرایش آرم کپی رایت در یک محیط گرافیکی مناسب
 • ایجاد کپی رایت های غیر گرافیکی، مانند متن و داده های کامپیوتری
 • ذخیره آرم کپی رایت برای استفاده های بعدی
 • اضافه کردن افکت های متنوع بر روی آرم کپی رایت
 • قابلیت چرخش آرم یا لوگو برای قرار گرفتن بر روی عکس های مختلف
 • ایجاد آرم های کپی رایت دارای توضیحات با متن بلند برای اطمینان بیشتر
 • تنظیم سایز عکس ها
 • قرار دادن فایل های شما داخل یک مجموعه PDF برای اطمینان بیشتر

دانلوددانلود رایگان نرم افزار آرم روی عکس (حجم : 7 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:41 | لینک  | 

با نرم افزار آموزشی Wondershare DemoCreator می توانید معرفی تعاملی (پرزنت)، شبیه ساز نرم افزار، آموزش، معرفی محصول های خود را فقط با چند کلیک ایجاد دمو کنید. این نرم افزار به صورت اتوماتیک از محیط کار نرم افزاری عکس هایی گرفته و ضبط میکند که این یکی از ساده ترین و در عین حال بهترین و موثرترین روش ها برای ارتباط موثر با تماشاگرها، حاضرین و دانشجویان است. فقط با چند کلیک این نرم افزار کارکرد، خلاقیت و طرز فکر شما مصور می کند. استفاده از این نرم افزار انقدر راحت است که حتی کاربران غیر حرفه ای نیز می توانند از آن استفاده و پروژه های تعاملی خود را بدون نیاز به آموزش ایجاد کنند.
سایت دانلود نرم افزار رایگان برنامه معرفی نرم افزار را با قابلیت های زیاد برای ساخت پروژه های آموزشی و درسی به اشتراک گذاشته است. Wondershare DemoCreator یک سری عکس قابل ویرایش از محیط کاری نرم افزار مورد نظر میگیرد. هرکدام از این تصاویر، اسلاید نامیده میشوند که بعدا میتوان آنها را ویرایش و توصیف کرد. بعد از اتمام ضبط تصاویر شاید بخواهید یاداشتی یا توضیحی به آن اضافه کنید تا کیفیت کار را بهبود بخشید. علاوه براین میتوانید با استفاده از Timeline Editor طول سکانس برای هر اسلاید را تنظیم کنید.

با استفاده از این نرم افزار چند رسانه ای بعد از تهیه فیلم و عکس از نرم افزار آن را به فرمت های مختلف ذخیره و در اشتراک قرار دهید، فریم های دلخواه را به صورت عکس ذخیره کنید، برای نمایش و آموزش محصولات و ساخت نرم افزار خود در اینترنت ذخیره کنید، برای LMS قراردادن آموزش و پرزنت خود از طریق LMS. این نرم افزار با SCORM 1.2/2004 و AICC سطح بالا سازگاری دارد و برای CD ذخیره معرفی محصول خود به روی CD و ارائه به دوستان و برای اینکه فرمت Flash بسیار کم حجم است، میتوانید فایل خود را به این فرمت ذخیره کرده و برای دوستان و دانشجویان خود email کنید.

Wondershare DemoCreator 2.8.1.19 - نرم افزار ضبط دسکتاپ ساخت پروژه

از محیط کار نرم افزاری خود با حالت های مختلف تصاویر را ضبط کنید.

 • ضبط با نرم افزار: ضبط از اتفاقات موجود در برنامه مورد نظر.
 • ضبط با محدوده سفارشی: ضبط از محدوده انتخاب شده موجود در برنامه مورد نظر.
 • ضبط تمام صفحه: ضبط از تمامی اتفاقات صفحه.
 • نه تنها از تصاویر بلکه صدای سیستم را ضبط کنید.
 • یاداشت ها و حرکت موس را ایجاد کنید.

فیلم ها را با ابزارها و اجزای کاربردی ویرایش کنید.

 • نرم افزار Wondershare DemoCreator ابزارها و اجزای تعاملی در خود دارد که که میتوانید عقاید خود را به تصویر تبدیل کنید.
 • میتوانید از نوشته ها برای تفسیر، از کلیدها برای فعالیت نمایش و از عکس ها برای روشن سازی یادگیری استفاده کنید.
 • برای جا افتادن مناسب متن اندازه شکل ها به صورت اتوماتیک مشخص می شود.
 • با استفاد ه از timeline editor چندگانه، اسلایدها را ویرایش و مدیریت کنید.
 • برای روشن سازی مطالب سخنرانی کرده و آن را وارد نمایش کنید.
 • Demo ساخته شده را با توجه به ابعاد صفحه، کیفیت آن، فعالیت های آخر نمایش و دیگر تنظیم کنید.

ملزومات سیستم:

 • سیستم عامل: Windows 2000/XP/2003/Vista/7 با Microsoft DirectX .
 • فضای خالی هارد دیسک: 30MB برای نصب برنامه و 512MB یا بیشتر برای فایل های Flash.
 • رم: حداقل 128MB (256MB توصیه میشود)
 • ویدئو کارت: سازگار با ویندوز و حداقل وضوح تصویر 800dpi x 600dpi
 • کارت صوتی: (اختیاری) سازگار با ویندوز و داشتن اسپیکر و میکروفن توصیه میشود.
 • Adobe Flash Player 8.0/9.0/10.0 یا بالاتر (برای نشان دادن فایل های Flash)

دانلوددانلود رایگان نرم افزار ارائه آموزشی (حجم : 27 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:40 | لینک  | 

همیشه که نباید بازی دارای گرافیک بالا و اکشن های خارق العاده باشد. دانلود بازی رایگانی که امروز سایت نرم افزار دانلود رایگان تهیه دیده این موضوع را ثابت کرده که می توان با یک کاغذ مچاله و خودکار بازی جذابی ساخت که اگر آن را به پایان نرسانید تمام مدت به فکر موقعیتی برای بازی کردن دوباره آن خواهید بود. این بازی رایانه ای که عروسک های به درد نخور را شلیک می کند تا به هدف خود برسد، دارای 170 مرحله جذاب با معما های گوناگون و 4 موسیقی پشت زمینه می باشد که برای فعالیت ذهنی بازی کودکان و بزرگسالان کنجکاو بسیار مناسب است.
بازی فکری شلیک عروسک کهنه با توپ جنگی از جمله Game های بازی کامپیوتر جذابی است که می بایست معمای منطقی آن را برای شلیک حل کنید. شما باید هدف گیری کرده و عروسک ژنده پوش غیر قابل کنترل را به طرف هدف که نام HERE روی آن نوشته شده شلیک کنید تا اگر خواستید به مرحله بعد بروید. راه پرتاب گلوله شما با موانع مختلف سد شده که شما باید فرم پازل آن را برای پرتاب پیش خود حضم کنید تا شلیک خود را دقیق تر و حتی گاهی با ابتکار عمل به طرف هدف شلیک کنید. درست مانند بازی گلف هرچه عروسک کمتری استفاده کنید نتیجه بهتری بدست خواهید آورد. جدای از کنترل هدف شما می توانید کنترل قدرت ضربه را میزان کنید که با دور و نزدیک کردن هدف گیری شلیک امکان پذیر است. این بازی فکری کودکان به سادگی شلیک و حل معما پیش می رود.

Ragdoll Cannon 1.0 Portable - بازی شلیک عروسک با توپ

حداقل سیستم مورد نیاز بازی معمایی شلیک عروسک

 • ویندوز: NT/2000/XP/Vista
 • پردازنده: رده پنتیوم
 • رم: 512 MB
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 7.0

دانلوددانلود رایگان بازی فکری شلیک (حجم : 10.3 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 21:38 | لینک  | 

جاوا یک زبان برنامه نویسی بسیار گسترده در سطح جهان می باشد و در زمینه موبایل و کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. در آماری که در سال 2008 و 2009 اعلام کردند جاوا مقام اول را در میان سایر زبان های برنامه نویسی کسب کرده است و این آمار نشان دهنده کاربرد فراوان و کاربر پسند این زبان برنامه نویسی می باشد. نرم افزار جاوا بدلیل اینکه اکثر گوشی های موبایل آن را پشتیبانی می کنند بسیار فراوان تر از سایر نرم افزار ها موبایل در دسترس می باشد.

این پک نرم افزاری که شامل بیش از 150 نرم افزارجاوا می باشد و بر روی تمامی گوشی هایی که فرمت جاوا (JAR) را پشتیبانی می کنند قابل نصب می باشد. در این پک چند فایل JAD با اسم مشترک بعضی نرم افزار ها می باشند که باید این فایل را نیز مانند فایل JAR بر روی گوشی کپی کرد تا هنگام نصب نرم افزار از آن استفاده شود. لیست کامل نرم افزار ها و کتابهای جاوا ی داخل این بسته رایگان را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید. امیدواریم از دانلود رایگان مجموعه نرم افزار های جاوا سری شماره 1 از سایت نرم افزار ی دانلود رایگان لذت ببرید و امیدواریم بتوانیم در آینده سری شماره 2 این بسته را منتشر کنیم.

FDL Java Softwares Pack 1 - مجموعه نرم افزار های جاوا سری شماره 1

لیست نرم افزار ها و کتاب های موجود در داخل این بسته ویژه

 • کتاب 40 داستان
 • ادبیات فارسی
 • کتاب احادیث
 • کتاب آیینه یاد ها
 • نرم افزار اخبار من
 • نرم افزار تقویم الکل
 • نرم افزار آموزش بستن کراوات
 • نرم افزار ساعت آنالوگ
 • کتاب انگشتر
 • نرم افزار آنتی حشرات (ایجاد صدا برای آزار حشرات)
 • کتاب آبادانی شوش
 • کتاب اشعار مرحوم آقاسی
 • کتاب عاشورا
 • کتاب اسماء الهی
 • کتاب تعلیم آیت الله بهجت
 • نرم افزار خالی کردن باتری
 • نرم افزار اکسپلورر گوشی
 • نرم افزار چت با بلوتوث1
 • نرم افزار چت با بلوتوث2
 • نرم افزار مسنجر مخصوص با بلوتوث
 • کتاب بهلول دانا
 • نرم افزار کتاب خوان
 • نرم افزار ماشین حساب
 • نرم افزار مدیریت بلوتوث
 • نرم افزار رویت جهان
 • کتاب چه کسی پنیر مرا خورد
 • نرم افزار ساعت
 • نرم افزار کد شهر های ایران
 • نرم افزار پیشرفته دفتر چه تلفن همراه
 • نرم افزار سه بعدی تبدیل
 • نرم افزار ساعت قورباغه دیوانه
 • کتاب درمان با قرآن
 • کتاب دریا
 • نرم افزار تعیین تعداد روز میان دو تاریخ
 • کتاب دعای عهد
 • کتاب دعای عید فطر
 • نرم افزار مدیریت دانلود
 • کتاب درمان بیماری روحی
 • کتاب گلچین غزل
 • نرم افزار شارژ ایرانسل
 • کتاب امام عصر (عج)
 • کتاب امام حسین(ع)
 • کتاب جوک های انگلیسی
 • کتاب انسان در جستجو
 • کتاب اسلام و علم پزشکی
 • کتاب اطلاعات گوشی موبایل2
 • نرم افزار صفحه گستر
 • کتاب ازدواج موقت
 • نرم افزار تغییر چهره
 • کتاب فدک
 • کتاب فضیلت های تلاوت قرآن
 • نرم افزار رمز گذاری روی فایل ها
 • نرم افزار گنج واژگان
 • کتاب غیبت
 • کتاب معروف قورباغه رو قورت بده
 • نرم افزار محاسبه زمان بین دو ساعت مشخص
 • نرم افزار گیتار موبایل
 • کتاب حافظه انسان
 • نرم افزار همراه بانک ملت
 • نرم افزار همراه بانک پارسیان
 • نرم افزار ساعت قلب
 • کتاب حماسه حسینی
 • کتاب تاریخچه باشگاه ها
 • کتاب حقوق 1
 • کتاب حقوق 2
 • کتاب هلوکاست
 • نرم افزار ساعت هشدار
 • نرم افزار اینترنت اکسپلورر
 • کتاب اینترنت ماهواره ای
 • کتاب دانستی های داروئی
 • نرم افزار های مسافت سنج بلوتوث
 • کتاب قانون کیفری
 • کتاب پیامبر
 • کتاب دعای کمیل
 • کتاب لطیفه
 • نرم افزار قفل گذاری
 • کتاب مفتیح منتخب حج
 • کتاب طنز و خنده
 • نرم افزار نمایش کلیه مساحت های اشکال هندسی
 • نرم افزار ماشین حساب میکرو
 • نرم افزار صفحه گستر میکروسافت
 • نرم افزار نوشتن متن میکروسافت
 • نرم افزار نقاشی میکروسافت
 • نرم افزار صفحه آرا میکروسافت
 • کتاب معماهای متنوع
 • نرم افزار کدهای شهر های ایران
 • نرم افزار ایجاد امنیت در گوشی
 • کتاب ملاقات با صاحب زمان
 • کتاب مثلث برمودا
 • کتاب مطالعه برتر
 • کتاب مطالعه
 • نرم افزار چت در ام اس ان
 • کتاب نام های اصیل ایرانی
 • نرم افزار نماد سالها
 • کتاب ادیسه فضایی
 • نرم افزار خاموش کردن و روشن کردن صفحه
 • کتاب ام البنین
 • نرم افزار وب گردی اپرا
 • کتاب پندار بزرگان
 • کتاب حفاظت از پوست و مو
 • نرم افزار تغییر شکل
 • کتاب قانون مدنی
 • کتاب رمضان
 • کتاب رمز پیروزی
 • کتاب روانشناسی استرس
 • کتاب پیشگیری از بچه دار شدن
 • کتاب کلیه مراجه تقلید
 • کتاب صد حکایت تربیتی
 • کتاب صحیفه
 • کتاب شفا یافتن با قرآن
 • کتاب شاهنامه فرودسی
 • کتاب شاهزاده کوچولو
 • کتاب شناخت بیماریهای روحی
 • کتاب شیعه
 • کتاب شیفتگان علم
 • کتاب شخصیت سالم بسازیم
 • کتاب اس ام اس طنز
 • کتاب جک
 • نرم افزار پیام رسان همرا اول
 • کتاب ملاقات با خدا
 • نرم افزار تقویم 1388
 • کتاب ترفند موبایل 1
 • کتاب تصمیمات بزرگ جوانی
 • کتاب توسل به قمر بنی هاشم
 • کتاب توبه
 • نرم افزار تعبیر خواب یوسف
 • نرم افزار ساعت های جهان
 • نرم افزار مخصوص سایت یاهو!
 • نرم افزار مسنجر یاهو!
 • کتاب ضرب المثل ها
 • کتاب زلزله
 • کتاب زندگی امام حسین
 • کتاب حضرت ابولفضل
 • کتاب زندگینامه جلال آل احمد
 • کتاب زیارت امام حسین
 • کتاب آموزش بستن کراوات 2

دانلوددانلود رایگان بسته 163 تایی نرم افزار و کتاب جاوا برای موبایل (حجم : 24.5 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 16:36 | لینک  | 

رم افزار Sony Ericsson Themes Creator که از سوی کانون توسعه نرم افزاری شرکت سونی اریکسون ارائه شده است بهترین نرم افزار ساخت تم سونی اریکسون و همچنین ویرایش تم ها برای گوشی های سونی اریکسون است. این نرم افزار که هم اکنون آخرین نسخه آن را از سایت دانلود رایگان به صورت کاملا رایگان دانلود میکنید با تمامی مدل های جدید گوشی های سونی اریکسون سازگار است و در این ورژن از نرم افزار شما می توانید فایل های فلش SWF را نیز به عنوان حالت آماده به کار یا تصویر دسکتاپ قرار داد. در زیر مدل هایی که این نرم افزار از آنها برای ساخت و ویرایش تم پشتیبانی میکند ذکر می کنیم. امیدواریم از دانلود این نرم افزار ساخت تم سونی اریکسون از سایت دانلود رایگان لذت ببرید.

Sony Ericsson Themes Creator 4.00 build 19.7 - نرم افزار ساخت تم سونی اریکسون

مدل هایی که این نرم افزار قادر به ساخت تم برای آنها است

 • سونی اریکسون C510 , سونی اریکسون C702 , سونی اریکسون C901
 • سونی اریکسون C902 , سونی اریکسون C903 , سونی اریکسون C905
 • سونی اریکسون C905 , سونی اریکسون D750i , سونی اریکسون F305
 • سونی اریکسون F500i , سونی اریکسون G502 , سونی اریکسون G700
 • سونی اریکسون G700 BusinessEdition , سونی اریکسون G705
 • سونی اریکسون G900 , سونی اریکسون Idou , سونی اریکسون J100
 • سونی اریکسون J110 , سونی اریکسون J120 , سونی اریکسون J132
 • سونی اریکسون J200 , سونی اریکسون J210 , سونی اریکسون J220
 • سونی اریکسون J230 , سونی اریکسون J300 , سونی اریکسون K200
 • سونی اریکسون K205 , سونی اریکسون K220 , سونی اریکسون K300
 • سونی اریکسون K310 , سونی اریکسون K320 , سونی اریکسون K330
 • سونی اریکسون K500 , سونی اریکسون K508i , سونی اریکسون K510
 • سونی اریکسون K530 , سونی اریکسون K550 , سونی اریکسون K600
 • سونی اریکسون K600i , سونی اریکسون K608 , سونی اریکسون K608i
 • سونی اریکسون K610 , سونی اریکسون K618i , سونی اریکسون K630
 • سونی اریکسون K660 , سونی اریکسون K700 , سونی اریکسون K750
 • سونی اریکسون K770 , سونی اریکسون K790 , سونی اریکسون K800
 • سونی اریکسون K810 , سونی اریکسون K850 , سونی اریکسون M600
 • سونی اریکسون M608 , سونی اریکسون P1 , سونی اریکسون P800
 • سونی اریکسون P900 , سونی اریکسون P910 , سونی اریکسون P990i
 • سونی اریکسون R300 , سونی اریکسون R306 , سونی اریکسون S302
 • سونی اریکسون S312 , سونی اریکسون S500 , سونی اریکسون S600i
 • سونی اریکسون S700 , سونی اریکسون S710 , سونی اریکسون T230
 • سونی اریکسون T250 , سونی اریکسون T270 , سونی اریکسون T280
 • سونی اریکسون T290 , سونی اریکسون T300 , سونی اریکسون T303
 • سونی اریکسون T310 , سونی اریکسون T600 , سونی اریکسون T610
 • سونی اریکسون T630 , سونی اریکسون T650 , سونی اریکسون T68i
 • سونی اریکسون T700 , سونی اریکسون T707 , سونی اریکسون TM506
 • سونی اریکسون V600i , سونی اریکسون V630 , سونی اریکسون V640
 • سونی اریکسون V800 , سونی اریکسون W200 , سونی اریکسون W205
 • سونی اریکسون W300 , سونی اریکسون W300i , سونی اریکسون W302
 • سونی اریکسون W350 , سونی اریکسون W380 , سونی اریکسون W395
 • سونی اریکسون W508 , سونی اریکسون W550c , سونی اریکسون W550i
 • سونی اریکسون W580 , سونی اریکسون W595 , سونی اریکسون W595s
 • سونی اریکسون W600 , سونی اریکسون W600a , سونی اریکسون W610
 • سونی اریکسون W660 , سونی اریکسون W700 , سونی اریکسون W705
 • سونی اریکسون W710 , سونی اریکسون W715 , سونی اریکسون W760
 • سونی اریکسون W800 , سونی اریکسون W810 , سونی اریکسون W810i
 • سونی اریکسون W830 , سونی اریکسون W850 , سونی اریکسون W880
 • سونی اریکسون W888 , سونی اریکسون W890, سونی اریکسون W900
 • سونی اریکسون W900i , سونی اریکسون W902 , سونی اریکسون W910
 • سونی اریکسون W950 , سونی اریکسون W960 , سونی اریکسون W980
 • سونی اریکسون W995 , سونی اریکسون XPERIAX1 , سونی اریکسون Z1010
 • سونی اریکسون Z200 , سونی اریکسون Z250 , سونی اریکسون Z300
 • سونی اریکسون Z310 , سونی اریکسون Z320 , سونی اریکسون Z500
 • سونی اریکسون Z520 , سونی اریکسون Z525 , سونی اریکسون Z530
 • سونی اریکسون Z550 , سونی اریکسون Z555 , سونی اریکسون Z558
 • سونی اریکسون Z600 , سونی اریکسون Z610i , سونی اریکسون Z700
 • سونی اریکسون Z710 , سونی اریکسون Z750 , سونی اریکسون Z770
 • سونی اریکسون Z780 , سونی اریکسون Z800

دانلوددانلود رایگان نرم افزار ساختن تم سونی اریکسون (حجم : 9.79 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 10:28 | لینک  | 

با سلام خدمت تمامي كاربران محترم سايت freedownload از هر كجاي اين كره خاكي كه به سايت ما سر ميزنيد اميدواريم سالم و سلامت باشيد. براي امروز يك سري تم براي گوشيهاي سوني اريكسون آماده كرده ايم.اميدواريم كه خوشتون بيايد.اين تم ها براي گوشي w850 سوني اريكسون جمع آوري شده است.حدود 22 تم كه بعضي از آنها متحرك و بقيه تم معمولي هستند.چون خيلي از كاربران امروزه از گوشيهاي سوني اريكسون استفاده ميكنند ما اين گوشي را انتخاب كرديم.البته در مطالب قبلي براي گوشي هاي سوني اريكسون k750و نوكيا سري 60 هم يك سري تم آماده كرده بوديم كه اميدواريم از آنها نيز استفاده برده باشيد.حجم اين تم ها همراه با عكس هر كدام در كل حدود 6 مگابايت است كه براي راحتي شما آنها را به 8 تكه كوچك تقسيم كرده ايم تا كاربران داخل كشور كه از سرعت پاييني برخودار هستند نيز بتوانند به راحتي اين تم ها را دانلود كنند. همه بخش ها بايد دانلود شوند.حجم كل 6.03 مگابايت است.

www.freedownload.ir www.freedownload.ir w850 Theme pack بسته تم براي سوني اريكسون w850

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 10:22 | لینک  | 

با سلام خدمت تمامي دوستان و بازديدكنندگان محترم سايت freedownload.ir
براي امروز يك بسته 31 تايي از جديدترين و زيباترين تم هاي سوني اريكسون k750در نظر گرفيتم.از آنجايي كه اين گوشي جزء پرفروشترين هاي سال 2007 شركت سوني اريكسون بوده است تصميم گرفتيم كه اين مدل را انتخاب كنيم.انشاالله در آينده تم هاي بسيار زيادي از گوشيهاي w550 و گوشي w810 سوني اريكسون نيز براي شما دوستان محترم آماده خواهيم كرد.اميدواريم لذت ببريد.نظرات شما باعث دلگرمي ماست.

www.freedownload.ir - www.fdl.ir سوني اريكسون k750

دانلوددانلود (حجم : 4.10 مگابايت)
رمزرمز عبور : www.fdl.ir
خانهمنبع

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 10:18 | لینک  | 

زنگ موبایل یکی از استثنایی ترین آهنگ های مورد استفاده کاربران گوشی همراه می باشد و علاقه آن ها در به روز بودن و بهترین بودن گاه به یک عادت تبدیل می شود. .75 آهنگ داغ استثنایی و خنده دار برای زنگ گوشی های موبایل با فرمت MP3 را می توانید از سایت دانلود نرم افزار رایگان دریافت کنید. بسیاری از این سری زنگ های گلچین شده جالب می توانند به عنوان زنگ اس ام اس مورد استفاده قرار گیرند.

MP3 Brand and Funny Ringtones - زنگ های خنده دار موبایل

دانلوددانلود رایگان زنگ های خنده دار موبایل (حجم : 6.87 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع

نوشته شده توسط مسلم عباسی امجد در ساعت 10:16 | لینک  |